Hl'adáte vhodné ubytovanie?

U nás Ste na najlepšom mieste!

KONTAKTY

Národný park – Hortobágy

 • hortobagy

  Národný park – Hortobágy

  Národný park Hortobágy je od roku 1999 svetovým dedicstvom. V strede Parku sa nachádza ako samostatná obec. Zvláštny prírodný svet pusty, koniarska kultúra oblasti a história aj dnes láka záujmových turistov. Mnohé podujatia a pozoruhodnosti vítajú návštevníkov. Rovné pustiny, zvláštny rastlinný a živocíšny svet presahujú všetky predstavy. Úkaz je jedinecný. Koniarske dni, Mostové trhy, stretnutie pastierov, sútaže vo varení gulášu, dražby sivých býkov.

  ________________________________________________________________________________________________________________________
 • Zoologická záhrada Nyíregyháza – Sóstó Zoo

 • zoo

  Zoologická záhrada...

  Zoologická záhrada Nyíregyháza sa nachádza 5 kilometrov od mesta v rekreacnej oblasti sóstó, kde na kúpalisku, dedinskom skanzene a v lesoparku sú možnosti na oddych pre návštevníkov. Zoologická záhrada je umiestnená prirodzenom a pokojnom prostredí v hlbokom dubovom lese. Na 30 hektárovom pozemku návštevníkov vítajú casti zeme, tak že kto sem vstúpi môže prejst celú Zem, má možnost pozorovat, ako žijú zvieratá v jednotlivých krajoch.

  ________________________________________________________________________________________________________________________
 • DEBRECEN

 • egyetem

  DEBRECEN

  Je druhým najväcším mestom Madarska. Je medzinárodne uznávaným strediskom vzdelávania, známe vysokoškolským systémom. Centrum mesta historické budovy, organizované parky a námestia ho zaradujú medzi velkomestá Európy. Sú miestom divadelných predstavení, hudobných sútaží , koncertov, výstav. Oblúbené miesta : Nagyerdo, Erdopuszta, Botanická záhrada Debracínskej univerzity, Velký kostol. Celodenný prechádzkový program. Prídte sa pozriet.

   

Na úvod stránky...